Яка ситуація з дровами❓

🪵Ажіотаж на ринку дров, дійсно, спостерігається. Але запевняємо: дров вистачить всім. Ми підійшли до цього питання завчасно.

❗️Не переживайте, українські ліси не будуть бездумно пущені під сокиру. Ресурс є. На 10 млн га лісів щорічно приростає близько 40 млн м3 деревини. Враховуючи сьогоднішню ситуацію, запит від ОВА оцінюється у 5,5 млн м3. 1,7 млн м3 уже заготовлено та реалізовано.

За дорученням Міністра Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів УкраїниРуслан Стрілець ми зараз працюємо над створенням інтернет-магазину “ДроваЄ”. Це значно спростить процес купівлі дров. Плануємо запустити його до опалювального сезону.

Ціна на дрова різниться в залежності від регіону і залежить від вартості заготівлі. У середньому, 1 куб дров’яної деревини, яка знаходиться в лісі, коштує близько 1100 грн. За потреби, споживач додатково сплачує транспортування і розколку дров.

Друзі, на ринку багато спекулянтів. Тому рекомендую купувати дрова саме у лісництвах. Всі контакти відповідальних осіб опубліковані на сайтах обласних управлінь лісового та мисливського господарства та лісгоспів.

▪️Як обрати дрова?

▪️Як легко перевірити кубатуру дров при отриманні?

▪️На що звертати увагу?

▪️Як рубати дрова?

Про це розповів у новому випуску “Дайджесту новин Держлісагентства”. Дивіться⤵️

Державне агентство лісових ресурсів України