Спеціалізоване об’єктивне навчання персоналу ДП “Золочівський лісгосп”

У четвер 16 червня 2022 року, на території ДП “Золочівський лісгосп” було проведено спільні тактичні навчання з ціллю перевірки сил цивільного захисту при дії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

🔥Навчання були проведені з ціллю збору та приведення у готовність до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту ДП “Золочівський лісгосп”.

Навчання проводилося на території гаражів автолісовозної дороги по гасінні імітованої пожежі на виробничому обєкті.

🚨 У навчаннях було задіяно керівний склад лісгоспу, члени формування цивільного захисту, добровільна пожежна дружина, працівники лісопожежної станції лісгоспу, члени комісії з надзвичайних ситуацій, члени евакуаційної комісії, члени пожежно-технічної комісії.

Також навчаннях були присутні працівники Золочівського районного управління ГУ ДСНС у Львівській області, представник Бродівський територіальних курсів цивільного захисту.

🌳🌲У ході заходу було продемонстровано методи боротьби з пожежами на виробничих об’єктах та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісгоспу, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення пожеж на промислових об’єктах лісгосппу.

🧯🚨 Крім того, відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння пожеж.

Від lisgosp